KOVALSKA PRESENTED POSSIBILITIES OF CONSTRUCTIONAL CONCRETE TO THE AGRICULTURAL SECTOR

Більше 18 тисяч відвідувачів змогли оцінити сучасні розробки ПБГ «Ковальська» для аграрного сектору упродовж трьох днів виставки ефективного тваринництва та птахівництва Agro Animal Show-2019.

Стенд «Ковальської» звертав увагу гостей не лише яскравим оформлення, а й унікальним наповненням. Компанія презентувала нові продукти конструктивного залізобетону для агросектору стильно та оригінально.

Головну новинку - блоки силосу, що не мають аналогів серед українських виробників, на стенді можна було побачити у повному розмірі.  Крім того, «Ковальська» представила фрагменти ще одного виду нової продукції – решітчастої підлоги для приміщень з утримання тварин. До речі, підлога самого стенду була облаштована плиткою Авеню, що також виготовляється на заводах будівельної компанії.

Як виглядатимуть готові об’єкти із використанням ЗБВ, відвідувачі змогли оцінити завдяки фото-портфоліо та макету будівлі промислового призначення, створеному з елементів конструктивного залізобетону «Ковальської».

Фахівці компанії надавали професійну консультацію усім бажаючим, детально знайомили з умовами співпраці та пропонували вигідні рішення для бізнесу. Представники агробізнесу високо оцінили продукцію компанії, підкреслюючи її унікальність та затребуваність на ринку.

 

Прес-служба Промислово-будівельної групи «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44